Blog

Nevíte, čím svým nejbližším, ale i těm vzdálenějším, udělat radost nejen na Vánoce?

Darujte jim jedinečnou možnost získat originální dárek dle vlastního výběru a Vámi zvolené hodnoty od 300,- výše. V případě zájmu mě kontaktujte přes FB nebo na e-mailu info@artobo.cz a domluvíme podrobnosti, kdy voucher je možno i dárkově zabalit a poslat na Vámi uvedenou adresu s věnováním.

Voucher arTobo papírové dekorace Plzeň

Rodinný nebo svatební fotograf?

Potřebujete vyfotografovat svatbu, rodinu, produkt, zvířecího miláčka nebo cokoli / kohokoli jiného? Více jak 10 let zkušeností by Vás nemělo zklamat...

Ceny jsou individuální dle náročnosti focení, délky cestování a samozřejmě času stráveném na focení a následném zpracování fotografií. Výjimkou není ani focení formou TFP - fotíme pro radost, ne pro peníze, pokud to okolnosti dovolí.

Ateliér nemáme, ale přijedeme za Vámi téměř kamkoli a i v domácích podmínkách se dokážeme ateliérovým podmínkám přiblížit. Pokud to počasí alespoň trochu dovolí, focení venku má většinou lepší atmosféru ;-)

Voucher arTobo papírové dekorace Plzeň

Poslední realizace

Níže si můžete prohlédnout jedny z mých posledních výtvorů na přání nebo jen tak pro radost. Stále se učím novým věcem a nebojím se žádné výzvy a proto, pokud váháte, ozvěte se, za konzultaci realizace Vašich snů nic nedáte ;)